Movipar
 • Movipar Grubu'nun yeni markası Allready iş dünyasının hizmetinde

  21.10.2014

  Movipar Grubu’nun yeni markası Allready’nin metro, TEM, E5, Sabiha Gökçen Havaalanı, Pendik Marina, Sahil yolu ve İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na yakınlığı ile dikkat çeken Monumento Kartal binasındaki ofis ve toplantı alanlarına 0216 306 02 90 nolu telefondan veya www.allready.com.tr web sitesi üzerinden rezervasyon yaptırılabiliyor.

  Detaylı bilgi için tıklayınız;

 • Monumento Kartal'da Yaşam Başladı Son Ofisler İçin Son Fırsat

  11.04.2014

  Sunduğu sosyal ayrıcalıkları, ulaşım rahatlığı, toplantı alanları ve güvenlik hizmetleri ile dikkat çeken Monumento Kartal’da yalnızca 10 ofis için geçerli olacak son bir kampanya başlatıldı. Ocak ayından bu yana birçok önemli markayı ve yatırımcıyı ağırlamaya başlayan Monumento Kartal’da ofis satın almak isteyenler, söz konusu kampanya çerçevesinde yüzde yirmi oranındaki fiyat avantajından yararlanabilecekler.

  Detaylı bilgi için tıklayınız;

 • Çalışırken Sağlıklı Hissedin

  16.01.2014

  “İş ve Sosyal Yaşamınızın Kusursuz Sentezi” mottosu ile yola çıkan Monumento Kartal, kapalı yüzme havuzundan fitness center’a, SPA merkezinden kat bahçelerine kadar sunduğu sosyal ayrıcalıkları sayesinde iş dünyasına sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Aralık 2013 tarihi itibariyle teslim sürecinin başladığı Monumento Kartal’da ofisler, Pendik Marina’ya yakın konumları ile de dikkat çekiyor.

  Detaylı bilgi için tıklayınız;